daruji dřevěné desky


By Anonym - Posted on 12 Listopad 2011

daruji dřevěné desky

Dobrý den, který kutil by měl zájem o dřevěné desky, malé i větší? Je to materiál z jakého se vyrábí nábytek, největší deska je asi 60 x 160 cm. Zdědila jsem sklep a tyhle desky mi tam překážejí.Všechno se vejde do auta-kombík?-- není jich zase tak moc, ale v malém sklepě zaberou třičtvrtiny prostoru.Takže kdo má zájem? Problém asi je, že je to ve Wídni, 12.bezirk, ale myslím, že by se to vyplatilo. Je mi líto všechny vyhodit, když jsem viděla v Baumaxu co taková malá deska stojí.

Tagy

Dobrý den, to je přesně materiál, který by se mi moc hodil na pár kousků nábytku. Ty největší asi nevyužiji, ale menší by se mi jistě hodily. Sice nevlastním auto, ale shodou okolností bych mohl mít koncem tohoto týdne ve večerních hodinách (čt, pá 19:00) nebo v sobotu dopoledne odvoz.
díky a jsem s pozdravem Jakub D. - Jakub1981(a)seznam.cz

Dobrý den, pane Jakub...je mi líto ale po tom, jak jsem tady byla zesměšněná, jsem dala jednoduchou ceduli s fotografií do našeho Baumaxu a za dvě hodiny byly tyto " desky " pryč. K mému velkému překvapení jsem získala 825 Euro.Neměla jsem tušení, co za "poklad " můj sklep skrývá.Kdybych se o něčem podobném dozvěděla /u nás krachuje jedna malá firma za druhou/ dám Vám vědět, ale pochybuji, že by tady někdo něco podobného daroval. S pozdravem.

Petr

Ahoj Vídeňačko,
dnes se dělá nábytek převážně z dřevotřísky nebo MDF. To pak nelze tady v Rakousku v kamnech ani spálit. Každý sběrný dvůr-Mistpaltz má na to kontejner.....
Pěkný večer
Petr

Ahoj, Cechu....to také není žádná dřevotříska, ale kvalitní dřevo. Jestli jste někdy viděl luxusní byt obložený dřevem --- tak takový je to materiál! Kdyby to byla dřevotříska, tak bych se neobtěžovala sem psát. Ani já a ani nikdo z mojich známých nevlastní kamna na dřevo, takže o hořlavosti dřevotřísek nemám ponětí a nemohu Vaše zkušenosti s tímto Topivem sdílet a abych pravdu řekla: ani nevím, jak dřevotříska vypadá. Dobrou noc.

Milá paní,slečno,
mohla jste napsat třeba: mám v suchém sklepě uskladněny desky z modřínu tloušťky 22 mm
šíře 15 cm a délky 2 metry. Je toho asi 0,5 m3. To bychom mi chlapi zavýskli,ale takhle
je ta informace jen k s míchu a nebo k pláči. Petr

To už ted také vím, že jsem to blbě napsala.Ale nevyznám se, tak asi jako každá ženská.Ale už se nemusíte ani smát, ani plakat, materiál je PRODANY.