Uklid bytu - nabidka opet aktualni


By Mirstil - Posted on 27 Červenec 2014

Nabizim slecne/pani/studentovi praci uklid bytu, Viden 1220. Cena je 50 EUR za uklid 1x tydne. Neexistuje vyjimka v uklidu (jde i o napr. uklid psiho pelisku, umyvani nadobi, zehleni atd. + jit s hafinkou na cca 15 minut ven a uklid dle dohody (napr. rovnani veci do skrini). Hafinka je milacek 1,5 roku stary MOK.

Jelikoz jde o maly byt,je predpokladana doba uklidu cca 3 hodiny vc. dalsich sluzeb (pes...). Dulezita je tudiz efektivita a spolehlivost - duvera.

Ve vyjimecnem pripade je prespani mozne. Moznost privydelani - hlidani pejska.
Nutnost predlozeni dokladu totoznosti a overeni duveryhodnosti.
Kontaktni jmeno: Miroslava

Tagy

Dobrý den paní Miroslavo,
mám zájem o práci, praxi v uklízení ve Vídni mám.
Pokud Váš zájem trvá, prosím ozvěte se mi na email Tasatka@seznam.cz.
Děkuji za odpověď a přeji pěkný víkend. Iveta

Dobrý den,paní Miroslavo,

pokud je nabídka stále aktuální,měla bych obrovský zájem.Je mi 31 let,jsem spolehlivápvysokoškolačka.Bydlím ve 12.bezirku s přítelem.Pracuji po internetu z domu,takže není problém najít si na úklid I i venčení hafinky čas kdykoliv v týdnu. Navíc jdem milovnice pejsků. Vyrůstala jsem mezi nimi celý život,takže se o ně umím starat.

Pokud budete mít zájem,prosím o kontaktování na email: (e-mail odstraněn na žádost adresáta z důvodu neaktuálnosti příspěvku) .

Děkuji, Jana

hezky vecer, jiz jsem Vam psala na email, zda mate stale o uklid zajem. Pokud ano, prosim ozvete se na email: stillerova.mirka@gmail.com

Dobrý den,
od září do ledna studuji ve Vídni, na úklid bytečku bych měla určitě čas a chuť. S těmito pracemi nemám problém;) Kdyby bylo místo ještě volné, můžete napsat na e-mail tynka11@seznam.cz.
Hezký den, Kristýna

Zdravim Miroslavo,

rada pomuzu s uklidem i s pejskem. Kontaktovat me muzete na e-mail :alena.bartoskova@gmx.at dekuji Hezky vecer

Ahojky, mam zajem o nabydku uklidu bytu, mam zkusenost, pracuji v restauraci a mam vzdy dva dny v tydnu volno, prosim kontaktujte mne na tel:068864049183: Dekuji za odpoved s pozdravem Tana