Hledám práci jako pokojská / Sie suchen einen Job als Hausmädchen


By Anonym - Posted on 09 Leden 2012

Hledám práci jako pokojská, uklízečka bez nutnosti znalosti cizího jazyku v blízkosti Břeclavi. Úklid, praní, žehlení... mohu i s manželem domácí práce všeho druhu.
stefbitt@sezam.cz

Sie suchen einen Job als Zimmermädchen, Putzfrau, ohne die Fremdsprachenkenntnisse in der Nähe von Breclav. Reinigung, Waschen, Bügeln ... Ich kann mit meinem Mann und Hausarbeit aller Arten.
stefbitt@sezam.cz

Tagy

CHtěla bych vám nabídnout práci na doma,jedná se o to ,že nakupujete a přitom si i vyděláte,ale nic nikomu nenabízíte ani neprodáváte,kupujete jenom věci pro svou potřebu,registrace je zdarma,pak už jen měsíc co měsíc objednáváte zboží za 600,- ,pošlou vám ho domů a vy ho můžete zaplatit jako dobírku,není to podvod,zboží dorazí ,podívejte se na video v odkazu, kde je vysvětleno jak vlastně vy na tom vyděláte. http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342, práce kde chtějí po vás nejprve poslat peníze je podvod,pozor na to,kompletace propisek atd. Nakupujete jen to co potřebujete sami pro sebe.Žádné velké vklady a investice nic jen těch 600,-,které stejně utratíte na nákupy.Zbožím se mění a rozšiřuje tato stránka začala teprve od 1.3. 2012,teprve se rozjíždí.V pravém horním rohu je eshop kde najdete zboží.V případě dotazů pište na email dagmarnavrlkova@seznam.cz ráda odpovím.