Viden.mimo-domov.cz - první narozeniny


By dasty - Posted on 12 Květen 2009

Nejsem příznivec slavení narozenin, spíše mám narozky radši k tomu abych zhodnotil, co se za poslední rok událo. Vzhledem k tomu, že dnes je tomu přesně rok, co zde vyšel první příspěvek, dělám malou rekapitulaci toho, co se povedlo, nepovedlo:

Návštěvnost

Za poslední měsíc sem zavítalo 1056 lidí, což může znít jako hezké číslo. Bohužel 80% z nich zabloudí na web spíše omylem – podle analýzy IP adres je 185 z Vídně a okolí, což je už docela zajímavé číslo, neb tolik Čechů a Slováků jsem na jednom místě pohromadě neviděl.

Obsah

No s obsahem by to mohlo být lepší, bylo vydáno 18 příspěvků. To je jeden až dva příspěvky za měsíc. Není to tragédie, ale daleko to od ní nemá, proto zdůrazňuji: máte na srdci něco, co by mohlo zajímat i ostatní československé vídeňáky, pošlete mejla na viden@mimo-domov.cz a dle charakteru příspěvku máte zdarma reklamu buďto ve fóru nebo zde na hlavní stránce.

Ve fóru se za ten rok objevilo 64 nových příspěvků, což taky není žádný zázrak, ale o to více mě těší stoupající tendence v posledních měsících.

Cíle na příští rok

Zvýšit počet článků na jeden článek týdně s tím, že by přes půlku mělo být na náměty ostatních uživatelů viz výše – tak lidi pište - reklama zadarmo čeká.

Více propagovat RSS kanál – pokud aktivně používáte třeba google reader – přidejte si RSS kanál do něj nebo přímo na titulní stránku svého Googlu.

Zatáhnout lidi více do diskuze – jeden příspěvek za den by mělo být takové minimum - k naplnění tohoto cíle přispějete třeba tím, že pod tento přípsěvek napíšete jak a proč jste se sem dostali, co se Vám na webu líbí/nelíbí, ...... čekám!

Hallo, me se zdaji tyto stranky dost neprehledne... proto sem nejspis nikdo nezavita... muj nazor :-)
Lenka

Dostala jsem se sem tak, že jsem na internetu hledala nějaké krajany. Nelíbí se mi, že se tu skoro nic neděje, líbí se mi, že aspoň občas tu něco přibude. Nová předsevzetí se mi líbí! ;)

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.