Několik postřehů z Vídeňských vánočních trhů


By dasty - Posted on 14 Prosinec 2008

  • I přestože všechny noviny píší něco o ekonomické krizi, na Vídenských předvánočních trzích je největší tlačenice před stánky s různými nesmysly a místa s nejhezčími pohledy jsou poloprázdná.
  • Při pohledu na ta všechna světla na Stephan Platze, taťka zmínil historku jak spolu s bráchou pracovali cele prázdniny na brigádách aby vydělali 100 Kčs za které koupili elektrické svíčky na vánoční stromeček. Když nad tím tak přemýšlím, tak už se na tu krizi těším, třeba zase budeme šťastni z mála.
  • Pokud mate kolem sebe rádi vice než 5 cm místa, tak se Vánočním trhům vyhněte, nebo zkuste nějaký méně frekventovaný čas nežli sobotní podvečer.
  • I přestože Slovensko přechází od Nového roku na Euro, tak se stále vyplatí jezdit žebrat do Vídně. Bohužel slovenské pěvecké kvarteto nevidomých, které si loni přivydělávalo na Stephan Platze se rozpadlo a tak letos místo jednoho čtyřhlasu byla k slyšení jen dvě sóla.

Přeji všem, aby měli takové Vánoce jaké si sami přejí: někomu veselé, jinému štědré a nebo jen prosté a pohodové.

Paní Bangová mi prozradila na podzim,že nedostali od radnice všichni povolení.Kdo chce, může vidět a slyšet Maroše Banga na www.stream.cz zadejte Maroš Bango.Více na www.ambrela.sk .
http://www.stream.cz/video/3/112801-maros-bango-3-na-kartnerstrasse-ve-vidni
http://www.stream.cz/video/3/112564-maros-bango-na-kartnerstrasse-ve-vidni
http://www.stream.cz/video/3/112598-maros-bango-2-na-kartnerstrassee-ve-vidni
Pěkný poslech.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Prosím vyplňte.