Výzva k účasti ve výzkumu


By Anonym - Posted on 25 Červen 2015

Dobrý den,

jmenuji se Lenka Pavelková a jsem studentka doktorského programu na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. V současnosti se účastním výzkumu v rámci projektu IMAGINATION, který je zaměřen na migraci v rámci střední a východní Evropy. Projekt je financován pomocí „Joint Programming Initiative Urban Europe“ a koordinuje jej Erasmova Univerzita v Rotterdamu. Pro účely tohoto výzkumného projektu respondentky-Češky, které pracují v Rakousku jako uklízečky a pečovatelky.

Ráda bych Vás tímto poprosila, jestli byste byla ochotná se se mnou sejít a poskytnout mi rozhovor na téma své práce v Rakousku. Jednotlivé rozhovory budou trvat cca 60-90 minut, slouží pouze pro účely výzkumu a bude s nimi nakládáno striktně anonymně. Rozhovory by měly proběhnout od 11. 7. do 18. 7. 2015 ve Vídni a okolí. Místo rozhovoru bude vždy naplánováno tak, aby co nejvíce vyhovovalo Vašim potřebám a co nejméně narušilo Váš program.

V případě Vašeho zájmu a ochoty se zúčastnit je možná domluva na rozhovoru i v Česku, ve Vašem městě nebo jinde dle Vašich možností. V takovém případě je možné domluvit termín rozhovoru individuálně.

Obsahem rozhovoru by měla být zejména Vaše práce v Rakousku, ale také důvody volby práce v zahraničí a plány do budoucna.

Máte-li chuť pomoci v tomto výzkumu, prosím kontaktujte mě na telefonním čísle +420 728 337 752 nebo na e-mailu lenka.pavelkova@natur.cuni.cz. Mohu Vám zavolat zpět i na Vaše rakouské telefonní číslo.

Předem děkuji za ochotu,
Mgr. Lenka Pavelková, MSc.
Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
lenka.pavelkova@natur.cuni.cz

Tagy