Pracovitý přátelský člověk hledá práci :-)


By Anonym - Posted on 08 Listopad 2016

Dobrý den, ahoj,

milý pohodový workoholický člověk hledá již delší dobu práci v Rakousku (hranice s ČR do 50 km). Jsem velmi flexibilní a dost všestranný člověk (žena). Umím anglicky i německy - úroveň mých znalostí jazyků se pohybuje od A2 do B2 (záleží v jakém jazykovém prostředí se pohybuji a který je zrovna nutno rozvíjet více; jsem jen člověk, tak zapomínám co nepoužívám :-) ). Mám výbornou znalost českého jazyka (uvádím pro účely doučování ČJ).
Hledám práci od úklidu, venčení pejsků, doučování, chůvičku, přes recepci, výpomoc v kuchyni, administrativu a další. Zvládnu i náročnou práci, ale vyžaduji zaučení a milý LIDSKÝ přístup, který dvojnásobně vracím! Nejlépe mezinárodní firma, pozice management (kvůli mému zaměření ve vzdělání), ale pro začátek postačí i nějaká základní práce. Každý nějak musí někde začít :-)
Své práce si cením na minimálně 1300€ (před i po zaučení jsem velmi spolehlivá, aktivní, hodně pracovitá a pečlivá!). Nejlépe různorodá práce. Celý inzerát píši čistě upřímně, nic není přibarveno (nemám to zapotřebí) :-)

Podrobnější domluva zde přes web nebo telefonicky. Tel: 608 403 477

Tagy