Začínáme


By dasty - Posted on 12 Květen 2008

Vítej na webu věnovanému Čechům a Slovákům, kteří ať již trvale nebo jen dočasně usídlili ve Vídni. Tuhle stránku jsem se rozhodl, založit tak trochu po vzoru serveru www.mnichov.de, protože něco podobného pro Vídeň chybí.

Chtěl bych aby se tu nejen rozproudila diskuze ve fóru tak jako na výše zmiňovaném serveru, ale aby se postupně ty nejdůležitější informace dostaly i do Wiki. Na té jsem už zapracoval a do začátku připravil následující témata: Doprava, Ubytování, Práce, Češi a Slováci ve Vídni, Rady a Tipy.

Poslední částí tohoto webu je blog postřehů, které jsem za život ve Vídni nasbíral a nebo teprve nasbírám. Narozdíl od wiki tohle budou subjektivní informace, které budou platit v době vydání. Příkladem budiž, že v příštích třech týdnech plánuji koupit kolečkové brusle. Po pročtení mnoha diskuzí jsem se rozhodl pro Rollerblade Crossfire. Teď potřebuji zjistit jestli mi vůbec budou dobře sedět a kde je výhodně koupit. Zatím bohužel ale nemám vůbec tušení, do jakého krámu zajít ani kde takovej krám hledat. Tak až se to povede, tak to za sepíšu, aby i ostatní z toho měli užitek. Pokud máš zájem, s radostí zveřejním relevantní příspěvek, či zřídím konto pro samostatné přidávání příspěvků.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Prosím vyplňte.