Viden.mimo-domov.cz - druhé narozeniny


By dasty - Posted on 12 Květen 2010

Pro ty co sem chodí déle než-li rok, tak vědí, že narozeniny neslavíme, ale rekapitulujeme :)

Návštěvnost

Návštěvnost se za poslední rok zlepšila, obzvláště v cílovém segmentu lidí z Vídně. Počet lidí kteří sem zabloudí se zvětšil o 10% na nějakých 1100 návštěv měsíčně. Důležitější je, že počet lidí z Vídně a okolí se zvětšil dvojnásobně až trojnásobně. Před rokem to bylo 185 lidí. Dnes se to je mezi 400-600 lidmi měsíčně.

Obsah

Nepodařilo se mi naplnit cíl aby zde byl jeden nový článek každý týden - přeci jen už nejsem s Vídní v kontaktu tolik jako dříve. Zato je zde nová funkce kalendář, kde se za čtvrt roku objevilo 18 hodnotných pozvánek na různé akce, které by si jinak zasloužily článek.

Velmi se rozrostla aktivita ve fóru - 357 příspěvků za minulý rok. To je skoro jeden příspěvek za den - jen tak dále. Lidi ptejte se, nechejte na sebe kontakt a někdo se Vám určitě ozve!

Cíle na příští rok

Minulý rok jsem si dal cíle spíš kvantitativní, která se podařilo celkem naplnit. Nechci zvyšovat kvantitu na úkor kvality. Myslím, že kdo hledá, zde najde to co potřebuje. Rád bych udržel současnou kvalitu a zároveň snížil množství času které sám webu musím věnovat.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Prosím vyplňte.